• designed to make you feel like a goddess
Moja intencja

Wierzę w to, że głęboko w sercu każda z nas ma boho duszę. Piękną duszę artystki, twórczyni, która chce życia pełnego kolorów, miłości, prawdy i wolności.

Moja boho siostra to świadoma kobieta, której przyjemność sprawia otaczanie się pięknem i ofiarowywanie go sobie. Nie potrzebuje specjalnej okazji, aby wyjątkowo się ubrać - życie jest dla niej specjalną okazją. Celebruje je każdego dnia.

Nigdy nie jest sama. Otacza ją krąg niezwykłych kobiet - sióstr, które wybrała i które idą razem z nią w rytm tej samej muzyki, choć każda inną drogą i innym krokiem. Trzymają się za ręce, nawet wtedy gdy tego nie widać. Na ramionach mają peleryny mocy - boho kimona, pełne kwiatów, wzorów i kolorów. Kimona, których marzeniem jest choć trochę pokazać światu piękno dusz boho sióstr.

Moja historia

Marzę o tym, aby kobiety miały odwagę pokazać światu swoje wewnętrzne piękno. Korzystając z mojej przebudzonej wewnętrznej twórczyni, chcę im w tym pomóc, projektując boho kimona, sukienki, spódnice, bluzki, poncza, które są dla mnie fizycznym odbiciem wolnych, kobiecych dusz. Chcę towarzyszyć kobietom w dotarciu do ich wewnętrznej artystki, uhonorowaniu jej, skomunikowaniu się z nią i wyrażeniu jej na zewnątrz.

Dla mnie osobiście, tworzenie boho ubrań to właśnie droga odkrywania mojego wewnętrznego piękna i uwolnienia artystki we mnie. Tworzę z serca, nie z głowy. Od wielu lat ubieram się w stylu boho, w szczególności kocham kimona, maxi sukienki i spódnice - pomagają mi w wyrażaniu siebie. Czuję się w nich wyjątkowo, kobieco a jednocześnie jest mi w nich wygodnie. 

Chciałabym, aby kobiety, które noszą moje boho szaty rozbudzały w sobie moce, których potrzebują. Każda z nas ma do nich dostęp, a ja chcę go ułatwić poprzez rytuał, jaki proponuję każdej kobiecie, która sprezentuje sobie ubrania od My bohemian sisters. 

Zapraszam Cię do mojego świata.

Z miłością,
Kasia

PS. Jeśli chcesz posłuchać więcej o mojej intencji oraz historii zapraszam Cię na mój profil na instagramie gdzie znajdziesz relację wyróżnioną "O mnie".


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.