• designed to make you feel like a goddess
Moja intencja

Wierzę w to, że głęboko w sercu każda z nas ma boho duszę. Piękną duszę artystki, twórczyni, która chce życia pełnego kolorów, miłości, prawdy i wolności.

Moja boho siostra to świadoma kobieta, której przyjemność sprawia otaczanie się pięknem i ofiarowywanie go sobie. Nie potrzebuje specjalnej okazji, aby wyjątkowo się ubrać - życie jest dla niej specjalną okazją. Celebruje je każdego dnia.

Nigdy nie jest sama. Otacza ją krąg niezwykłych kobiet - sióstr, które wybrała i które idą razem z nią w rytm tej samej muzyki, choć każda inną drogą i innym krokiem. Trzymają się za ręce, nawet wtedy gdy tego nie widać. Na ramionach mają peleryny mocy - boho kimona, pełne kwiatów, wzorów i kolorów. Kimona, których marzeniem jest choć trochę pokazać światu piękno dusz boho sióstr.

Moja historia

Marzę o tym, aby kobiety miały odwagę pokazać światu swoje wewnętrzne piękno.

Korzystając z mojej przebudzonej wewnętrznej twórczyni, chcę im w tym pomóc, projektując boho kimona, które są dla mnie fizycznym odbiciem kwiecistych, kobiecych dusz. Chcę towarzyszyć kobietom w dotarciu do ich wewnętrznej artystki, uhonorowaniu jej, skomunikowaniu się z nią i wyrażeniu jej na zewnątrz. Ważne jest dla mnie, aby zadziało się to w pewnej wygodzie, otuleniu, swobodzie, bo takie właśnie odczucia daje noszenie kimona.

Dla mnie osobiście, tworzenie boho kimon to właśnie droga odkrywania mojego wewnętrznego piękna i uwolnienia artystki we mnie. Tworzę z serca, nie z głowy. Nie przepadam za kolorem niebieskim, a ku mojemu zaskoczeniu wybrałam materiały w tym kolorze, bo mnie wołały.

Od wielu lat ubieram się w boho kimona, pomagają mi one w wyrażaniu siebie. Czuję się w nich wyjątkowo, kobieco, swobodnie i jest mi w nich wygodnie. Noszę je na co dzień – w domu jak i na mieście zarzucając je na dżinsy i t-shirt, idąc na jogę na legginsy, a na wyjątkowe okazje zakładając je na sukienkę.

Nie czekam na specjalną okazję aby założyć coś wyjątkowego, każdy dzień jest dla mnie wyjątkową okazją wartą celebracji.

Chciałabym, aby kobiety, które noszą moje boho kimona przebudzały w sobie moce, których potrzebują. Każda z nas ma do nich dostęp, a ja chcę go ułatwić poprzez kimono i rytuał, jaki proponuję każdej kobiecie, która je sobie sprezentuje - swego rodzaju połączenie z peleryną mocy.

Zapraszam Cię do mojego świata, jeśli tylko pragniesz pokazać światu kolory swojej duszy.

Z miłością,
Kasia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.